DAVID POKORNÝ – I.housle

Na housle začal hrát už ve čtyřech letech. Po nástupu na Pražskou konzervatoř do třídy prof. Jaroslava Foltýna se stal absolutním vítězem Prague Junior Note. V roce 2000 zvítězil v rozhlasové soutěži Concertino Praga, v následujícím roce získal 1. místo v Houslové soutěži Josefa Muziky v Nové Pace a 3. cenu na Kociánově mezinárodní houslové soutěži. O dva roky později se stal vítězem Soutěžní přehlídky konzervatoří v Teplicích. Své umění zdokonalil na mistrovských kurzech u Stephena Shippse, Semyona Yarosheviche, Charlese Avshariana, Bohumila Kotmela a Jana Talicha. Nahrává pro Český rozhlas, pravidelně vystupuje na festivalech v Čechách i zahraničí (Bad Arolsen, Schlern International Music Festival, Jihočeský festival, Janáčkův máj, zlínské Talentinum, Hudební festival Ludwiga van Beethovena aj.). Od roku 2008 působí jako primárius kvarteta Epoque.

VLADIMÍR KLÁNSKÝ – II.housle

Absolvent pražské konzervatoře ze třídy prof. N. Grumlíkové studoval v roce 1998-99 na konzervatoři v Luzernu (G. Larsens). Jako člen komorních souborů se zúčastnil mistrovských kurzů, které vedli S. Givens (Kanada), W. Levin, H. W. Meyer (LaSalle Quartet), H. Beyerle (Alban Berg Quartet.) Vystupuje jako sólista v České republice i v zahraničí. Od roku 2005 je členem Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Jako člen orchestrů a komorních sdružení účinkoval např. s Mischou Maiskym (Český Krumlov 2005) nebo Herbie Hancockem (Pražské jaro 2005)

Vladimír Kroupa – viola

Pražskou konzervatoř absolvoval ve třídě Jaroslava Ruise (Dvořákovo kvarteto), na AMU studoval u prof. Lubomíra Malého. Působil v Talichově komorním orchestru, dva roky byl členem České filharmonie. V roce 1996 se zúčastnil mistrovských kurzů u členů ansámblu Alban Berg Quartet a v roce 2000 u Henry Meyera z LaSalle Quartet. Od roku 2003 je členem Symfonického orchestru Českého rozhlasu, kde v současné době působí jako vedoucí skupiny viol.

Vít Petrášek – violoncello

Konzervatoř v Praze vystudoval ve třídě prof. F. Pišingera. V roce 2005 ukončil studia na Musikhochschule Luzern (prof. M. Jerie) a obdržel prestižní ocenění Edwin Fischer Preis. Je dvojnásobným vítězem violoncellové soutěže v rakouském Liezenu (1994, 1996), v roce 1995 měl recitál v cyklu České filharmonie. Jako sólista spolupracuje s Luzerner Sinfonie Orchester, se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, Filharmonií Bohuslava Martinů, Státní filharmonií Košice. Jako člen komorních souborů se zúčastnil International Kyoto Music Festival (1997) a spolupracoval s H. W. Meyerem, W. Levinem a H. Beyerlem.